DIY Shoes II. / DIY botky II.

22. července 2012


Jelikož jsem dneska při brouzdání a hledání inspirace našla další skvělé tipy, rozhodla jsem se s Vámi o ně podělit ;-)Ani jeden z těchto návodů není můj, pouze jsem je pro Vás vyhledala a vložila zde ;)

4 komentáře

 1. Odpovědi
  1. Teď se jen do nějakého takového nápadu pustit:-)Mě se hrozně líbí ty kočičí boty, pamatuju si, že Marc Jacobs měl jednou podobné, ale myší :-))

   Vymazat
 2. Ty první si udělám!:O To černý dozdobení je jen tou fixkou na ty boty, nebo nakreslený na papír a přilepený?:)

  OdpovědětVymazat
 3. For newbies seeking to try out any casino recreation, slots sit top-of-the-pile. In addition, they’re entertaining, enjoyable and are developed with further options like reels, free spins, and so forth. Never play lower than the maximum on a buy-a-pay, on which every credit "buys" a set of symbols or a payout line. The first coin in would possibly enable the participant to win solely on cherry mixture, while the second coin activates the bar payouts, and the third coin activates the sevens. Woe is the participant who hits three jackpot symbols on a buy-a-pay with just one coin performed — the participant gets nothing again. A variation is the machine with a number of} payout strains, every activated by 코인카지노 a separate credit.

  OdpovědětVymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.