{ event } Zalovte si na blešáku

9. dubna 2013

Blešák asi není místo pro každého. Já na něj ale chodím. A ráda. Líbí se mi ta atmosféra tam, a líbí se mi, že ty věci mají nějakou historii. Nedávno jsem objevila opravdu mega velké Bleší trhy na Kolbenově. 

Tyto trhy se honosí, že jsou největší v ČR a i Evropě a mají rozhlohu přes 50 000 m2. Výhodou je pak to, že jsou každou sobotu a neděli od 7 do 14:00 hodin.Vstupné je pak do celého areálu 20,-Kč.

Připravte se na velké množství lidí a ne velké množství prodejců. Koupit tam můžete všechno. Od pneumatik, přes jídlo, použité nádobí, oblečení, klece, sedačky, potraviny nebo třeba vycpané zvířata. Dají se tady koupit i nové věci, jsou tady obchody s oblečením, s hračkami, rýbařskými potřebami atd. O ceně se tady smlouvá, což pro mě není, ale vždy se dá nějak domluvit. 

Vím, že se to někomu může zdát jako hrozné místo ( třeba můj partner necháme mou radost z návštěvy tam), ale já to mám prostě ráda. Vždyť bleší trhy mají tradici po celém světě a v jiných zemích patří k oblíbeným nákupním místům.

 I když si tam kolikrát nic nekoupím, tak se mi moc líbí ta atmosféra. Tentokrát jsem tam pár věcí ulovila, ale nevím zda by Vás zrovna tenhle "sortiment" zajímal.od všeho něco ( prodejce má nevídaný přehled, kde co najdete)


hrabárnai Diorku tady můžete koupit :))


retro žehličky mě baví

moderní tričko :))4 komentáře

 1. Něco je fajn, třeba to na to vaření.)) Jinak, co sis tam koupila ty?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě zaujalo nejméně. Na vaření si můžu koupit jinde ;) No koupila jsem tam pár věcí, ale zatím nechci prozravovat ;)

   Vymazat
 2. ja takto nakupujem nejaké tie náramky a tak ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A víš ještě o nějakém dobrém? Vím, že ještě na nábřeží bývají :-)

   Vymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.