{ baby } new in

17. září 2014

Richardovi nakupuju často, vlastně častěji než by bylo potřeba. Jeho šatník je plný věcí a plno z nich ani nevynosí. Děti rostou rychle, a když dáte tričko ( protože je v den koupě ještě velké ) na spodek šuplíku může se stát, že ho vytáhnete když je už pozdě.

Něco podobného se nám stalo i s botkami Converse. Ano, vezmu je, protože to jsou  zaručené 18 a R. má taky velikost 18. No, dětské nožičky jsou nevyzpytatelné a tak se na ně ted už můžu jen dívat.  Tu nohu tam prostě nedostanu, možná je to nártem, možná je to něčím jiným. 

Ale jsou teda boží :-)!
Džínová košile a košile s tukanem..láska na první pohled. V Londýně mají na kluky hezčí věci než na holky ( aspon mi to tak přišlo ), viz. tahle košile a košile z narozeninového focení. Obě jsou z PrimarkuModrá, modrá a modrá - NE! 

Nakazila jsem už všechny kolem sebe, takže když něco R. kupují vybírají jiné barvy než modrou. Všeobecně proti ní nic nemám - v tyrkysové, královská modř apod., nelíbí se mi ale ten předsudek, že chlapeček nosí modrou a holčička růžovou.

Tričko je z Bennetonu, který má nejen kvalitní věci a super materiál, ale má i jiné barvy než jen "klučičí" modrou. ********************************


PS: Vyhrála jsem pro Richarda tričko od Peeskle na blogu Mámou stylově. Tričko je super, příští Vám ho ukážu přímo v akci :)

7 komentářů

 1. Ty Conversky!!! ♥ Malej je nádhernej!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Plánuju mu pořídit větší, ale až bude pořádně chodit ;) Ted to přeci jen není uplně bezpečné.

   Vymazat
 2. Všechno se mi líbí, ty Conversky by mi nevadili v mé velikosti :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě taky ne :) Já sice jedny mám, ale ty jsou z kuchyní :)

   Vymazat
 3. Richard je nádherný a ty oči ♥

  OdpovědětVymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.