Březový peeling od Weledy

24. února 2016

Poměrně dlouhou dobu jsem hledala nějaký mě vyhovující peeling. V drogeriích mi to příjde jako nedostatkové zboží, takže jsem si dočasně koupila aspoň peelingovou rukavici. Peeling si dělám ve vaně cca dvakrát týdně. Jednou za čas si pak vyrobím i nějaký domácí ( třeba med, mořská sůl a olivový olej )

Pak jsem ale objevila sprchový peeling od Weledy, o které jsem psala už dříve psala tady. Značka je mi sympatická, protože nepoužívá žádné konzervační látky, jejich produkty jsou vyráběny šetrně k životnímu prostředí a jsou vhodné i pro nejcitlivější pleť.


Peeling odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pokožku a zajistí, že pokožka bude hladká a připravená na další péči. 

Tento březový obsahuje meruňkový olej ( zabrání vysoušení pokožky ), voskové perly ( ty odstraňují odumřelé buňky ), cukerné tenzidy ( čistí pokožku ) a výtažky z březového listí. 

Má příjemnou vůní ( řekla bych specificky "welledovskou" :-). Já v něm cítím citrusy, což je pro mě jedna z naprosto TOP vůní. Má skvělou konzistenci, je jemný a není nijak agresivní. Navíc! má pomoct i v boji s celulitidou. Prostě ideální pomocník! Za mě tedy naprostá spokojenost a nadšení :-) 

3 komentáře

  1. Děkuju za tip, peeling už hledám dlouho tak na něj mrknu. S.

    OdpovědětVymazat
  2. Peeling vypadá opravdu dobře :)

    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

    OdpovědětVymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.