Soutěž o 3 workshopy - S kým si na Dyzajnu něco ušijeme a kdo půjde na kurz krasopsaní?

3. září 2017

Těšíte se na 22. a 23.9.? Já teda jo! Na podzimním Dyzajn marketu se totiž konají ty nejlepší workshopy, jaké si vůbec dokážete představit! 

A já mám pro Vás navíc o ně i soutěž ♥Když člověk něco tvoří, nezaměstnáváte pouze ruce, ale především se na výrobu dané věci plně soustředí. Odpočinete si a zároveň se naučíte něco, co se vám může hodit. Třeba o Vánocích, které se kvapem blíží, obdarujete své bližní nejen originálními dárky z Dyzajn marketu, ale i těmi, které sami vyrobíte.

Tak co, jaký workshop si vyberete? ♥Tak co budeme dneska šít? Já už to vím a Vy si to můžete vyzkoušet taky. Jitka, která stojí za značkou Co budu dneska šít? má pro Vás totiž připravený svůj vlastní workshop. Ušijete si zajíčka nebo něco jiného? A nebojte se, zvládnete to! Stačí je totiž jen vystřihnout a sešít :-)

Cena workshopu: 259,-Kč


Hrníček "mám na to oko" jste už u mě párkrát viděli. A právě s Jitkou tvořící pod názvem Vařím v ateliéru, maluju v kuchyni se naučíte dekorovat jejími profesionálními barvami. Jitka Vám vyrobený kousek vypálí ve své dílně a ten si poté vyzvednete v design shopu Dyzajnoff v Praze. 

Cena workshopu: 100-300,-KčJste‑li zvídaví a chcete‑li vědět více o filmu a o tom jak vzniká, vyzkoušejte si workshopy NaFilMu, které jsou pro každého zdarma. Připravena bude virtuální realita i zvukové či animační dílny, což je jen malá ukázka toho, o co se tímto projektem studenti filmové vědy snaží, mít v Čechách opravdové muzeum filmu, které najdete 5 minut od náměstí Václava Havla.

Cena workshopu: zdarma


Kdo si chce vyrobit přírodní kosmetiku má jedinečnou šanci. U Lišky Mazané si můžete vyrobit vlastnoruční balzám na rty, odličovací květovou vodu nebo pleťový olej.

Cena workshopu: 300,-Kč


A na jaký se nejvíce těším já? Na kurz krasopsaní! Už dlouho okolo něj kroužím a i když si říkám, že na tohle nemám určitě nadání, vyzkouším ho! Zajděte si prvně na něj a pak rovnou k Jitce na malování porcelánu. To bude teprve krása ♥

Cena workshopu: 450,-Kč


SOUTĚŽ O 3 WORKSHOPY


1 x Co budu dneska šít?
1 x Vyladěná masáž
1 x NaFILM


Pokud byste jeden z nich chtěli vyhrát:

1. Dejte LIKE u mé facebookové stránky 
Deer-Meadow (ZDE) nebo na Instagramu

2. Do komentáře sem pod článek mi napište, který z těchto workshopů preferujete :-)

3. Napište mi do komentářů svůj email, na který Vás budu v případě výhry kontaktovat

4. Pokud budete soutěž sdílet, zařadíme Vás do slosování 2x


S Richardem pak 5 výherců náhodně vylosujeme. Jejich jména zveřejním na FB a IG a napíšu samozřejmě email. Prosím ozvěte se na email co nejdříve, abych Vám dárky mohla co nejdříve odeslat. Pokud se výherce do 5 dnů neozve, vylosujeme náhradnice. Soutěž poběží do 10.09.2017.Hodně štěstí ♥

5 komentářů

 1. Ahoj, urcite bych brala, co budu dnes sit, kvuli sobe, ale hlavne kvuli dcerkam, ktere by byly z meho vytvoru hrozne nadsene a ja bych jim udelala velikou radost a sobe take ����
  email: soltovi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, preferovala bych workshop od Co budu dneska šít? Monika
  svandrlikova.monika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Co budu dneska šít :)

  kamilakackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Moc ráda bych se zúčastnila workshopu 'Co budu dneska šít?'. Králíček by byl fakt skvělý dárek :)
  na FB jsem jako Lucík Žampi
  email: luciatackleberry@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Co budu dneska šít? :-) díky za soutěž, Pavla (rennfri@seznam.cz)
  ps. na fb vysdíleno

  OdpovědětVymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.