POZVÁNKA NA DYZAJN MARKET JARO & SOUTĚŽ O 6 DYZAJNOVÝCH DÁRKŮ

6. března 2018

Chtěla jsem napsat něco o prvním jarním vánku, ale zrovna dneska nasněžilo?! No tak nic, pojďme se aspoň ohřát myšlenkou na jarní Dyzajn market. A na konci na vás pak čeká ještě soutěž o nádherné dyzajnové dárky. Tak co, těšíte se jako já? 


Jaro i první letošní Dyzajn market se nezadržitelně blíží. Dyzajnéři pracují na nových
kolekcích jako diví a organizátoři finišují přípravy oblíbené akce, která se bude konat 24.–25. března
na náměstí Václava Havla a v přilehlé provozní budově Národního divadla v Praze.
Dominantou jarní edice bude výstava obrazů 7 autorů: Anny Mastníkové, Jitky Tomanové, Barbory Svrčinové, Kateřiny Brabcové, Olgy Yakubovské, Pavlíny Zuzové a Pavla Rakušana. Výstava bude probíhat uvnitř v budově po celou dobu konání akce a bude prodejní. Výtěžek z prodeje obrazů věnuje Dyzajn market na vznik knížky Olgy Buškové „Domov jako talíř“, zábavného a užitečného průvodce domácí pohody a harmonie s ilustracemi Báry z Nikolajky (to musíte mít, Báru už znáte z mého loga a nebo tetování ❤️)


Pokud jste máma, můžete si „tvorbu“ rovnou odškrtnout, protože jste už stvořila ten největší zázrak, co lze. A chceteli dopřát kulturní zážitek i těm svým malým zázrakům a dát jim možnost osahat si jejich tvůrčího ducha, vezměte je s sebou. Vyhřívaný kreativní dětský koutek bude připraven a v něm i možnost naučit se vyrábět velikonoční dekorace všemožnými technikami. Děti si budou moct odnést domů vlastnoručně vyrobená vlněná kuřátka, omalovaná vajíčka či rozličnou jarní výzdobu, a tak i ony přiloží ruku k dílu a pomohou vám svými výtvory pozvat jaro do vašich domovů. 

Po oba dyzajnové dny budou během dopoledne připravena divadla pro děti přímo v centru dění, v krytém prostoru s pódiem. V sobotu se bude hrát poučná a nadčasová pohádka o Ošklivém káčátku v podání divadla KAKÁ a v neděli se můžete těšit na veselou pohádku Český Honza od divadla LokVar.

LOKVAR

BÁRA Z NIKOLAJKY


MALÍŘKA JITKA TOMANOVÁ
O co tentokrát hrajeme?


A už tradičně mám pro Vás ve spolupráci s Dyzajn marketem soutěž ❤️ 


sukně Yupki, kožešinová št'óla MonaRosa , taštička Dorty , chrastící hračka MaBaby a boží setík pro holčičky ve velikosti 86-92Pokud byste jeden z nich chtěli vyhrát:

 1. Sledujte mě na Instagramu
 2. Do komentáře sem pod článek mi napište, jestli se na Dyzajn market chystáte 🙂
 3. Napište mi do komentářů svůj email, na který Vás budu v případě výhry kontaktovat

S Richardem pak výherce náhodně vylosujeme. Výhry budou k vyzvednutí na Dyzajn marketu nebo osobně v Praze - neposílám je z časových důvodů poštout. Pokud se výherce do 5 dnů neozve, vylosujeme náhradnice. Soutěž poběží do 15.3.2018. 

 Hodně štěstí ♥


17 komentářů

 1. Ahoj, na Insta uz te sleduji delší cas a některé věci od Tebe jsou fakt inspirativní �� Na DizajnMarket se letos chystám poprvé a snad mi to vyjde i s tím malým ďáblem ��

  Kdybyže čirou náhodou (to se mě nestává) vyhrají, tak kontakt na : zuzi.svo@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Na Dyzajn market se chystam uz po několikáte, vzdycky jsem nadsena z tolika nadhernych veci na jednom miste :) na IG sleduji jako mk_michaela30
  Mail: MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jasně, stejně jako pokaždé ;). Už se těším co zas nového objevím, protože pokaždé něco objevím ;).
  Díky, Markéta
  Fialova.marketka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, bohužel budu tou dobou v právi, nicméně, doufám, že brzy na market zavítám :) Ráda bych alespoň vyhrála taštičku pro kamarádku, která by se mnou do Prahy určitě jela :)
  lucinka9559@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Na Instagramu sleduji jako svandrlikova.monika. Na dyzajn market se tentokrát výjimečně nechystám, vzhledem k brzkému termínu porodu, jinak chodím pravidelně. e-mail: svandrlikova.monika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Chystám se jako vždycky :)

  andreahusova75@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 7. Na Vas příspěvek jsem narazila náhodou a jdu hned mrknout na Vas Instagram ��. Na dyzajn market bych šla straaaasne ráda, ale Praha je dost z ruky, takže bohužel. Ale možná je to dobře, protoze bych asi mela vítr v peněžence ������������.
  A kdyby náhodou se štěstí usmálo, tak email je zadrazilova.z@seznam.cz. Krásný den :-). Žaneta

  OdpovědětVymazat
 8. Dyzajn Market mě hodně láká, ale zatím nedorazím, přece jenom to mám kousek dál a s malými dětmi by to bylo horší. email:olga.braunova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. sleduju jako khanicka
  na Dyzajn se chystám pokud budu mít zdravé dítě a vesmír mi to dovolí :D
  Hana hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Na instagramu Vás sleduji jako nikolabartunkova1 už déle ��
  Na Dyzajn Market se bohužel nechystám. To, že to mám z ruky, by mi nevadilo, ale můj roční prcek, by to jako výlet neocenil a nemám hlídání.
  nikinnna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj na Instagramu tě sleduji už dlouhou dobu :) Tvé věci jsou moc pěkné na Dizajn market se rádi chodíme inspirovat i Vaše výrobky jsou inspirativní a moc pěkné. Přeji hezký den Eliška email: milovanejandilek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. No jéje, jasné, že se chystám. Pokochat, udělat radost sobě i blízkým, popovídat s tvůrci a završit to kávou :-)
  Moc děkuji za krásnou GA
  Jana
  janazdvihalova1()gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. Zdravim,
  jsem moc rada za dalsi inspirativni IG :) Na market se bohuzel casove nedostaneme, ale dost znacek znam a miluju jakykoliv rucne delany vyrobky ❤
  Life-by-kam
  Smerdova.kam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Ahooj,
  na dyzajn market se nechystám, ale jednou bych se na něj určitě podívat chtěla, jenže teď není bohužel čas. Musím si na něj čas ale najít, nebo spíše udělat? :-D Co se instagramu týče, tak se hlásím, jako tvá nová sledovatelka, která se těší na závan inspirace z tvých fotek :) Tvůj instagram profil sleduji jako cumanelka.

  cumanelka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Bohužel se na dyzajn market nechystám, ale samozřejmě sleduji své oblíbence a objednavam po internetu. suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat

 16. Krásné věcičky v soutěži. Popravdě jsem o tomto Dyzajn marketu neslyšela, ale možná se tam vybereme tento rok ;). Na IG tě sleduji už déle;).
  Email: tarcakova.veronika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Děkuji všem za účast, tentokrát vyhrává janazdvihalova1()gmail.com. Moc gratuluji :-)

  OdpovědětVymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.