Recenze laků na nehty Essence, Sephora a Basic

13. října 2012


Tak se mi zdá, že Vám někdo včera slíbil recenzi laků :-) Jak proběhly nákupy už víte, tak Vám udělám takové rychlé zhodnocení laků, které jsem si pořídila.


Basic ( zakoupeno v Rossmanu)

Myslím, že jsou to úplně první laky na nehty od této značky. Líbili se mi jejich barvy tak jsem to riskla. Za tu cenu ( cca 25,-Kč) by to byl hřích nezkusit :-)

Odstíny jsou opravdu krásné a na nehtech vypadají super. Laky velice rychle schnou a vydrží dlouho.  K barvám, které jsem si koupila já, bych dodala, že jsou hodně perleťové.

Doporučuji a už se poohlížím po dalších barvách ;)

Sephora

Laky na nehty od Sephory, jsou podle mě sázkou na jistotu. Začala jsem je kupovat asi před 4 lety ( tehdy stály 89,-Kč). Ceny se sice zvyšují, kvalita je však stejná a možná ještě lepší. Výhodou jsou hezké plné barvy. 

Essence

O lacích Essence jsem už možná někde psala ( o těch starých). Měla jsem je ráda, všude jsem je vychvalovala. Poprvé jsem si koupila odstín Nude z nové řady. A jsem opravdu hodně zklamaná. 
Lak dlouho zasychá a ani po delší době není možné s rukama dělat běžné věci ( např. zavazování tkaničky). Musím říct, že mě to hodně mrzí jelikož Essence měl jak krásné barvy, tak i kvalitní laky. Rozhodla jsem se koupit příští týden ještě jeden kousek na vyzkoušení, tak uvidíme.
Zatím je však hodnocení jasné- měli raději zůstat u těch starých! Basic (Rossman) odstíny-261, 182, 242. Sephora- L17 Gipsy. Essence-nude glam- 01 Hazelnut cream pie

Tip:  Dneska večer jsme v Rossmanu na hlavním nádraží objevila košíček ze starými laky za 15,-Kč. Kdo nevěří, ať tam běží :-)

Tip2:  Sledujte naše FB stránky, kde všechny tyto informace a tipy každý den sdílíme ;)

8 komentářů

 1. Nude Glam od Essence mě taky zklamal. Mám perleťový a také dlouho schne. Navíc se strašně rychle oštípává i s podkladovým a svrchním lakem (obojí od Essence, takže by neměl být problém s tím, že by spolu nekamarádily). Staré laky držely jak přibité.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za reakci, to jsi mě moc nepotěšila. Jsem tak trošku doufala, že jsem natrefila na nějaký špatný :-) Naivní představa. Právě jsem si přečetla recenzi u Peťky (http://petralovelyhair.blogspot.cz/) a je to stejné. Někdy se mi tak zdá, že vylepšené věci jsou spíše horší. Andrea

   Vymazat
 2. inak uplne suhlasim mali essence ostat u tych starych tieto nove teda nic moc :(
  Inak môj blog práve oslavuje tretie výročie tak ťa pozývam na úplne prvú giveaway! http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2012/10/prva-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Já si teď koupila od Essence lak za 29 Kč a byla jsem spokojená. Dobře se roztíral a rychle i zaschl. Jen se mi pak na mě nelíbila ta barva, ale to byl spíš můj problém :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A měla jsi už z té nové kolekce? Já jsem teď sehnala ještě ty staré za 15,-Kč doprodej. Musím ještě vyzkoušet nějaké jiné odstíny.

   Vymazat
 4. Even extra in style than traditional parlays featuring quantity of} games is identical sport parlay, pioneered by FanDuel and now supplied by virtually each sportsbook. So as an alternative of betting $10 every on three games, you can also make|you could make} one $10 wager that will pay out extra of all three teams win. The Football Association, the governing physique for association soccer in England, has imposed soccer betting bans on all individuals concerned within the sport—players, managers, match officers, and membership staff. The scope of those bans varies based mostly on stage of the English soccer pyramid. The ‘edit bet’ feature can be used by gamblers to ‘unsettle straight accumulators’ earlier than matches have began or while they're in-play. The feature can also be|may also be|can be} used for 카지노사이트 to swap single bets for new spanking new|for model new} bets, and the gambler is given {a new|a model new} guess selection valued on the bookie's money out price to reflect stay market/game odds for the unique guess.

  OdpovědětVymazat

jsme na instagramu 🖤

© Andrea Tengler. Design by FCD.